Gaisa takas

Tērvete

Tērvetes „Gaisa takas” ir darinātas no trošu, virvju un koka konstrukcijām 4 – 10 metrus virs zemes. Tās sastāv no mazā, vidējā un lielā atrakciju loka, kuru kopgarums ir gandrīz 500 metri. Mazā loka (MAZĀ TRASE) augstākais punkts ir 4m virs zemes un tas sastāv no no 13 posmiem,kuri ir viegli pārvarami un  piemēroti mazāka auguma bērniem, cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai iesācējiem. Bērni līdz 5 g.v. mazo trasi drīkst apmeklēt tikai pieaugušā pavadībā.

Vidējais un lielais loks (LIELĀ TRASE) ir iekārti 4-10 metru augstumā virs zemes un tie sastāv no 32 posmiem, kuri ir vērtējami kā vidēji grūti un grūtas sarežģītības pakāpes. Auguma ierobežojums -1,40m

Ejot pa Gaisa takām, varat iejusties Annas Brigaderes radītā pasaules atklājēja Sprīdīša tēlā un doties aizraujošā ceļojumā uz Laimīgo zemi, ceļā izbaudot tādus pašus piedzīvojumus. Piemēram, iet pa šauru taciņu, nonākt purvā,tikties ar Meža māti,sajust vējus, kāpt pa koka cinīšiem,uzveikt pašu nelabo un ļauties citiem aizraujošiem pārsteigumiem. Tas viss iespējams, pateicoties atrakciju veidojumiem un iztēlei. Bet tiem,kuri vēlas tikai ķert 4 vējus, piedāvājam doties ceļojumā pa 200m garo nobraucienu!

Atrakcijas ir paredzētas skolas vecuma bērniem un jauniešiem, bet izbaudīt to varēs arī pieaugušie, jo mūsu devīze ir:

„To var ikviens!”

Piedzīvojumu gaisā garantē Šveicē ražotā drošības sistēma SAFEROLLER (www.kanopeo.com), kas izslēdz jebkādu krišanas iespēju, atrodoties sasaistē ar sistēmu VISU trašu posmos.

Pakalpojumi un cenas

Sīkākai informācijai vai rezervāciju pieteikšanai T.29944079 vai info@gaisatakas.lv