Viesu nams

Copes

Atpūta

Izbaudiet laiku tuvu Rīgai

Mēs atrodamies, Suntažu pagastā 58 km no Rīgas, vietā, kas vispusīgi raksturo Latvijas dabas ainavu un skaistumu. Ezers, pļavas, meži – pie mums to visu iespējams baudīt teju vai vienlaicīgi! Piedāvājam telpas atpūtai, svinībām un lietišķiem pasākumiem lielā un mājīgā guļbūvē ar plašu banketa zāli, kurā ērti jutīsies pat 80 cilvēki. Mājīgu svinīgumu nodrošinās telpas koka apdare, plašie logi, kas paver skatu uz apkārtni, kamīns un dabas veltēm bagātināts interjers. Iespējams nakšņot divvietīgajās, trīsvietīgajās un četrvietīgajās istabiņās, katrā no tām ir labierīcības. Kopumā varam izguldīt līdz 60 cilvēkiem. Darba dienās piedāvājam izīrēt arī atsevišķus numuriņus. Telpas pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Sadarbojamies arī ar ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Atpūtu brīnišķīgi papildinās pirts ar baseinu un dažādās aktīvās atpūtas iespējas – izbrauciens ar laivu vai katamarānu, sporta spēles un makšķerēšana. Ir futbola, volejbola, basketbola un florbola laukums.

Banketu zāle un telpas svinībām

Piedāvājam telpas atpūtai, svinībām un lietišķiem pasākumiem lielā un mājīgā guļbūvē ar plašu banketa zāli, kurā ērti jutīsies pat 80 cilvēki. Mājīgu svinīgumu nodrošinās telpas koka apdare, plašie logi, kas paver skatu uz apkārtni, kamīns un dabas veltēm bagātināts interjers.

- Līdz 900Eur

Pirts

Pēc aktīvas atpūtas piedāvājam relaksēties mūsu pirtī un atveldzēties baseinā

- Līdz 300Eur

Numurs

Divvietīgs

Iespējams nakšņot divvietīgajās, trīsvietīgajās un četrvietīgajās istabiņās, katrā no tām ir labierīcības. Kopumā varam izguldīt līdz 60 cilvēkiem.

Numurs

Trīsvietīgs

Ja pie mums brauc ciemos lielākas cilvēku grupas, piemēram, svinēt kāzas vai korporatīvie pasākumi, tad piedāvājam arī trīsvietīgos numuriņus.

Numurs

Četrvietīgs

Lai visus ērti izguldītu, nodrošinām arī četrvietīgos numuriņus, kas lieliski der arī ģimenēm ar bērniem