Par Mums

Ievads

Mēs esam profesionāls
un stabils uzņēmums

Mēs – uzņēmums SIA „Rekta” – īsā laika sprīdī esam realizējuši vairākus nozīmīgus projektus. Tika uzbūvēts piedzīvojumu parks “Aļaska” Suntažos un “Gaisa Takas” Tērvetes dabas parkā, kurā uzņemam ne tikai viesus no Latvijas, bet arī no Baltijas un citām pasaules valstīm. Sadarbībā ar Olaines novada domi tika izveidota virvju trase Olaines Mežaparkā. Pateicoties pieredzei, kas iegūta Latvijā, esam izveidojuši sadarbību ar Lielbritāniju, pielāgojot sena parka kokus dažādu bērnu atrakciju vajadzībām. Esam pārliecināti par savām profesionālajām spējām, ne tikai piedzīvojumu parku un tūrisma objektu būvniecībā uz zemas un virs koku galotnēm, bet arī esam vērsti uz jaunu produktu ražošanu un partnerattiecību izveidi Latvijā un ārpus tās.

Mūsu mērķis

Balstoties uz oriģinālu un pārdomātu produktu ražošanu un realizāciju tirgū, kļūt par vienu no vadošajiem uzņēmumiem aktīvās atpūtas un ar to saistīto konstrukciju (būvju) izveides jomā ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskajā vidē.

Expedita minima fugiat ea maiores itaque natus animi officia iure deleniti unde, facilis velit optio! Culpa quis neque tempora deleniti assumenda aperiam.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Incidunt neque porro quia quidem saepe assumenda asperiores quo ratione ipsam nulla quisquam.

Itaque omnis tenetur placeat facere mollitia molestias, doloribus pariatur sapiente qui hic laboriosam aut accusamus repellat ab perspiciatis commodi voluptates.

Amet reiciendis natus dolorem nisi iusto vel laudantium quisquam tenetur, saepe rem ducimus, harum possimus delectus ex neque numquam officia! Dolore, ut?

Eligendi dolorem repellat, officiis nobis. Itaque repudiandae, eligendi totam nihil aliquid, vitae quos cum minus nulla autem, in? Temporibus, accusantium.

Iusto et omnis vel, ex illo rem qui provident sed deserunt deleniti voluptatem, labore. Quia modi dignissimos, dicta sapiente aspernatur, consectetur veritatis.